Re: Invest in GOLD!!
I read somewhere that an ounce of gold costs $400 to produce, but sells for $900 at the moment.
Buddugoliaeth neu Marwolaeth
Login is disabled. This forum is read-only.
Imperial Forum → Politics → Invest in GOLD!!
I read somewhere that an ounce of gold costs $400 to produce, but sells for $900 at the moment.
depends on the gold source. You can hack gold ore out of rock and crush the rock and chemically suck the gold out of the powder. Or you can find gold sand and wash the gold out.
Imperial Forum → Politics → Invest in GOLD!!
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.